Despre noi Echipa
 
  

Echipa

Loredana Dobranis

Loredana Dobranis
MANAGING DIRECTOR
loredana.dobranis@ddc.ro

 

 

Madalina Galan
DIRECTOR ACHIZITII CARTE ROMANA
madalina.galan@ddc.ro

Dan Catalin Serban
DIRECTOR ACHIZITII CARTE STRAINA
dan.serban@ddc.ro

Flori Marin
DIRECTOR VANZARI
flori.marin@ddc.ro

Flaviu Pastor
PR MANAGER
flaviu.pastor@rtc.ro
Luiza Dragomir
DIRECTOR MARKETING
luiza.dragomir@ddc.ro

 

Termeni si conditii    Copyright © 2000 - 2019 Depozitul de Carte Distributie.

by Cerebral Art